حرکت کردن قانون مالیات اخبار اقتصادی و بازرگانی

حرکت کردن: قانون مالیات اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات در اردوی تیم ملی باز است ، کشتی‌گیران نامدار عالی ترین تصمیم را بگیرند

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی گفت: هر لحظه از حضور قهرمانان و نامداران این رشته در اردوهای آماده‌سازی استقبال می‌کنیم ولی بهتر است آنها با مشورت جهت آینده تصمیم بگی

در اردوی تیم ملی باز است ، کشتی‌گیران نامدار عالی ترین تصمیم را بگیرند

کشتی گیران نامدار عالی ترین تصمیم را بگیرند/در اردوی تیم ملی باز است

عبارات مهم : فرنگی

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی گفت: هر لحظه از حضور قهرمانان و نامداران این رشته در اردوهای آماده سازی استقبال می کنیم ولی بهتر است آنها با مشورت جهت آینده تصمیم بگیرند.

علی اشکانی همزمان با شروع اردوی تیم ملی کشتی فرنگی در گفتگو با مهر اظهار داشت: خوشبختانه سالهاست که طبق فرایند انتخابی تیم ملی، خوابیدن جهت تمامی مدعیان مهیا شده است تا بتوانند در صورت شایستگی و توانمندی به دوبنده تیم ملی دست یابند. هفته گذشته هم شاهد برگزاری نخستین مرحله رقابتهای انتخابی بودیم که نفرات برتر نیمی از راه رسیدن به ترکیب تیم ملی را طی کردند.

وی تصریح کرد: هر چند ما در طول اجرای قانون فرایند انتخابی در بعضی اوقات تاوان سنگینی هم دادیم ولی در نهایت به نتیجه های خوبی دست یافتیم و جوانان و اعتبار های توانمندی را کشف و بارور ساختیم. البته قهرمانان و نامداران تیم ملی هم به عنوان افرادی که سالها در اردوهای آماده سازی زحمت کشیدند و جهت کشورمان افتخارآفرینی کردند از جایگاه خاصی جهت ما برخوردارند و اردوهای تیم ملی همواره با آغوش باز پذیرای آنهاست.

در اردوی تیم ملی باز است ، کشتی‌گیران نامدار عالی ترین تصمیم را بگیرند

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی در خصوص بازگشت و حضور مجدد عنوان داران المپیک در عرصه قهرمانی نیز گفت: چنین تصمیمی جهت بزرگان و مدال داران دنیا و المپیک بسیار سخت و حساس هست. به نظر من این قهرمانان باید با یک بررسی کامل و استفاده از مشاوره های ارزشمند بزرگان چنین تصمیمی را اتخاذ کنند. ضمن اینکه آنها همواره قابل احترام هستند و جامعه کشتی هر لحظه قدردان زحمات و افتخارات آنهاست.

اشکانی با اشاره به نخستین اردوی تیم ملی بعد از رقابتهای انتخابی نیز گفت: اردوی کنونی از روز گذشته شروع شده است و تا روز ۱۳ اردیبهشت ادامه خواهد داشت. نفرات برتر مرحله اول و نفرات واجد شرایط در اردوی کنونی حضور دارند و خود را جهت مرحله نهایی پیکارهای انتخابی آماده می کنند.

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی گفت: هر لحظه از حضور قهرمانان و نامداران این رشته در اردوهای آماده‌سازی استقبال می‌کنیم ولی بهتر است آنها با مشورت جهت آینده تصمیم بگی

وی افزود: طبق مصوبات شورای فنی تیم های ملی کشتی فرنگی با توجه به اینکه مبنای مهم گزینش نفرات ملی پوش، عملکرد و موفقیت آنها در مرحله نهایی هست، ولی طبق اختیارات کادرهای فنی، آنها می توانند در صورت تشخیص، بعضی از ملی پوشان را از طریق انتخابی درون اردویی یا اعزام به مسابقه های و تورنمنت های بین المللی جهت ترکیب مهم گزینش کنند.

سرمربی تیم ملی در آخر با تاکید بر ورزش پاک و عاری از دوپینگ نیز گفت: تلاش فدراسیون کشتی بر آن است تا تمامی کشتی گیران در طول اردوهای آماده سازی و رقابتهای انتخابی خواسته و ناخواسته درگیر استفاده از موارد نیروزا نشوند. این قاطعیت و جدیت در طول برگزاری رقابتهای انتخابی هم پیدا بود و همه دیدند که آزمون دوپینگ از نفرات برتر و بعضی مدعیان گرفته شد.

واژه های کلیدی: فرنگی | قهرمانان | اردوی تیم ملی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs