حرکت کردن قانون مالیات اخبار اقتصادی و بازرگانی

حرکت کردن: قانون مالیات اخبار اقتصادی و بازرگانی

دلار ساخت‌وساز را راکد کرد

در حالیکه انتظار می‌رود به خاطر زیاد کردن قیمت دلار صنایعی مانند صنایع فولادی که بازار صادراتی مناسب دارند، بتوانند از اوج بودن قیمت ارز بهره ببرند، مدیر انجم..

ادامه مطلب

دلار ۴۵۹۱ تومان ، کم کردن ۵ هزار تومانی قیمت سکه در بازار

امروز در صرافی‌ها هر قطعه سکه طرح قدیم یک میلیون ۴۹۱ هزار و سکه طرح تازه یک میلیون و ۴۵۲ هزار تومان به فروش رسید. کم کردن ۵ هزار تومانی ..

ادامه مطلب

خوش‌بینی به کشور عزیزمان ایران ۲۰۱۹

سازمان ملل گزارش هر سال «چشم‌انداز اوضاع اقتصادی جهان» را منتشر کرد. در حالی که در گزارش قبلی این شرکت جهت سال‌های ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸، رشد اقتصادی کشور عزیز..

ادامه مطلب

فروش مرموز ۴ میلیون اونس طلا باعث سقوط قیمت جهانی طلا شد

تاجرانی که حدود ۴ میلیون اونس طلا را ظرف چند دقیقه جابه‌جا کردند باعث شدند خواب از سر این فلز گران‌بها بپرد. فروش مرموز ۴ میلیون اونس طلا ..

ادامه مطلب

وقتی شیل آمریکا الگوی غول‌های نفتی می‌شود

به گزارش ایسنا، ضربه ای که غول های نفتی از ریزش قیمت در سال ۲۰۱۴ مجبور شدند، به حدی شدید و ظاهرا غیرمنتظره بود که آنها به دو سال وقت نیاز داشتند تا ..

ادامه مطلب

هشدار به شکل‌گیری بازار سیاه خودروهای خارجی

رییس اتحادیه نمایشگاه‌داران ماشین نسبت به احتمال شکل‌گیری بازار سیاه خودروهای خارجی هشدار داد.  هشدار به شکل گیری بازار سیاه خودروهای خارجی ..

ادامه مطلب

، مالیات بر ارزش افزوده&quot، گران‌فروشی به اسم &quot

معاون بازرسی و پیگیری به تخلفات شرکت حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان اخذ مالیات بر ارزش افزوده بطور مضاعف به وسیله واحدهای صنفی را تخلف دانست و نسب..

ادامه مطلب